marca 02, 2018

Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą


Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą

Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Czysta woda oraz odrobina ekstraktu z pestek grejpfruta to przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej  skóry Malucha. Chusteczka WaterWipes naprawdę została nasączona wodą! Właśnie dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, wygodne i nie ma obawy o podrażnienia i reakcje alergiczne skóry. Bez substancji chemicznych.
Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą
Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą

Waterwipes chusteczki nasączane czystą wodą


Analiza składu:

Aqua 99.9 %- woda

Citrus Grandis Seed Extract- ekstrakt z grejpfruta 0,1%

Grejpfrut dzięki zawartości witaminy C i kwasów owocowych znakomicie oczyszcza skórę. Jest on polecany zwłaszcza w pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Kosmetyki czy zabiegi z jego udziałem znakomicie oczyszczają z nadmiaru sebum i zwężają rozszerzone pory. Ponadto:
·         Wzmacnia naczynia krwionośne
·         Rozjaśnia przebarwienia
·         Chroni przed wolnymi rodnikami
·         Energetyzuje
·                Odmładza- preparaty czy zabiegi grejpfrutowe stymulują fibroblasty do produkcji     kolagenu. W  praktyce oznacza to po prostu, że więcej kolagenu to młodziej wyglądająca skóra.
·         Łagodzi stany zapalne
                                 Moja opinia
Chusteczki są standardowych rozmiarów, i dobrze wyciągające się z opakowania. Są dość mocna nawilżone, czuć to już wtedy, gdy weźmiemy opakowanie do ręki ( w porównaniu z innymi). Wilgotność ich nie zmniejsza się pod wpływem korzystania z nich. Opakowanie ma 60 sztuk kosztuje około 15zł ja kupiłam w promocji i były za 11 zł J. Zapach jest prawie nie wyczuwalny. Dla mnie są idealne skład oczywisty i idealny bez zbędnych dodatków tylko woda i ekstrakt z grejpfruta. Super. Polecam wszystkim i oby więcej takich było na naszym rynku. 

2 komentarze:

  1. Wpis bez sensu. Po co recenzowac sama wode? A ekstraktu z grejpfruta jest od naplakania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Do "Anonimowy": Jasne, lepiej recenzować samą chemię. Chusteczki są rewelacyjne. Oczywiście można je samemu "zrobić" w domu i zastąpić wacikiem nasączonym wodą, ale kiedy jest sie poza domem to ciężko latać z całym ekwipunkiem i takie Water Wipesy są niezastąpione.

    OdpowiedzUsuń